top of page
energetisch kijken, voelen en behandelen.jpeg

Energetisch kijken, voelen en behandelen

energetisch kijken, voelen en behandelen 2.jpeg

workshop

Een verdiepende dag voor wie wil werken met subtiele lagen van het lichaam en bewustzijn

We kijken vaak met onze ogen, voelen met onze handen, behandelen met onze kennis. Maar wat gebeurt er als we leren kijken, voelen en aanraken met het hele systeem – inclusief onze energetische waarneming?

In deze workshop nodig ik je uit om je eigen energetische gevoeligheid te verdiepen. Je leert om subtieler af te stemmen, intenser aanwezig te zijn en te werken vanuit een groter veld van waarneming – niet om ‘meer te doen’, maar juist om minder in de weg te staan van wat zich wil tonen.

We zullen oefenen met:

  • energetisch aanwezig zijn bij de ander (zonder overname)

  • de taal van het energieveld leren voelen en vertrouwen

  • waarnemen voorbij het fysieke lichaam – en daar zacht op afstemmen

  • behandelen met aandacht, afstemming en eenvoud

​

Deze workshop is geschikt voor therapeuten, begeleiders en andere professionals die vanuit lichaamswerk, energetisch werk of heling met mensen werken – én voor wie zichzelf daarin verder wil openen en verdiepen.

​

Je hoeft geen “energetisch werker” te zijn – wel bereid om te vertragen, te voelen en te luisteren met je hele systeem.

 

Gaat door op
zaterdag 18 oktober 2025
van 13 tot 17u

Locatie

Centrum Orion, zaal Bellatrix, Lepelstraat 200, Lommel

 

Deelnamebedrag

€62 (basisbedrag)

€53 (voor regelmatige deelnemers van de Qigonglessen & -workshops)


Vragen over deze workshop beantwoord ik graag.

Van harte welkom!
Lieve groeten,
Tanja

bottom of page